Ez ám a pillanat varázsa!

Jövő héten nyílik meg Sz. Nagy Tímea textilszobrász „A pillanat varázsa” című kiálllítása a Váci Mihály Kulturális Központban. 

Sz. Nagy Tímea gyerekkora óta alkot, létszükséglete a szépség megjelenítése. Több területen kipróbálta már magát: korábban festeni és rajzolni tanult, majd egy pályázat kapcsán lehetőséget kapott egy nemzetközi alkotótáborban résztvenni, ahol megismerkedett a textilszobrászattal. Azóta folyamatosan képzi magát, Lehetősége szerint minden idejét az alkotás varázsának szenteli, ahol a képzelet szárnyán egy csodás világba repülhet. 

Alkotásai nagy része zsűrizett és keresett.  Jelenleg 3D-s képek alkotásával foglalkozik, akár megrendelésre, otthonokba, várókba, közintézményekbe. Kérésre, tanácsadással enteriőrbe illő képek készít el.

Időpont: 2024. április 23. 17:00

Helyszín: Váci Mihály Kulturális Központ aulája

Köszöntőt mond: dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza Megyei Jogú Város alpolgármestere.

A kiállítás 2024. május 23-ig látogatható, ingyenesen.