Európai Egyesült Államokat képzel el és szeretne megvalósítani a Demokratikus Koalíció

Európai Egyesült Államokat képzel el és szeretne megvalósítani a Demokratikus Koalíció
Európa, maradunk! címmel tartott sajtónyilvános fórumot csütörtökön Nyíregyházán a Demokratikus Koalíció

A rendezvényen a párt EP képviselője és képviselőjelöltje mellett felszólalt Dobrev Klára is.

A DK EP-listájának vezetője azt mondta, az ő politikájuk arról szól, hogy a mindennapjainkat jobbá tegyék, valamint azzal foglalkoznak, hogy barátokat és szövetségeseket gyűjtsenek azért, hogy Magyarország jobb hely legyen és a magyarok gazdagabbak legyenek. Dobrev Klára azt mondta, ők az Európai Egyesült Államokat építik, meggyőződésük, hogy ez az ország érdekét szolgálja, s szerinte ezt egyedül Magyarországon csak ők merik kimondani. A párt EP-listavezető olyan Európát képzel el, ahol egyformák a lehetőségeink, nincsenek különbségek, amihez tervük, programjuk is van.

Dobrev Klára, a DK képviselőjelöltje kiemelte:

Van egy álmom, egy olyan Európa, ahol sokkal közelebb vagyunk egymáshoz, ahol azonosak a lehetőségeink. De azt is mondtam abban a filmben, hogy van egy tervem, hogy van programom. Tudom, hogy hogy lehet ezt megvalósítani, és azon fogok dolgozni, hogy ezt megvalósítsam. Amikor Európai Egyesült Államokról beszélek, akkor nem egyszerűen csak álmokról beszélek, vagy illúziókról, hanem programról, amit lépésről lépésre meg lehet valósítani.