Esti fények a sötét fák között, nőnapi gyalogtúra a Sóstói erdőben

Hagyományainkhoz híven egy könnyed tavaszváró, átmozgató esti sétára hívjuk az érdeklődőket 2024. március 8-án pénteken, 18 órától. Találkozó a Tölgyesnél a Victoria Garden előtt (Nyíregyháza, Sóstói út 60/A).


"Vonzerőddel nem ér fel semmi. A női energia a leghatalmasabb erő a földön." - David Deida

A gyalogtúra az erdei tornapályán át, az esti fényekben pompázó Sóstói tavakhoz vezet. Izgalmasnak ígérkezik, hiszen a sötét erdőben megtett út sokak számára újszerű élményt nyújthat, intenzívebben élhetjük át ember és természet kapcsolatát, érzékszerveink felerősödését. Mindezt pedig tehetjük egy vidám, barátságos csapat tagjaként. A hangulat fokozására hölgy résztvevőknek egy kellemes meglepetéssel is szolgálunk nőnap alkalmából.