Erős emberek versengenek - Magyar-szlovák párharc szombaton Nyíregyházán

Erős emberek versengenek - Magyar-szlovák párharc szombaton Nyíregyházán

Erős embereknek rendeznek versenyt július végén Nyíregyházán. A Fekete László világbajnok által szervezett viadalon Magyarország és Szlovákia legjobbjai mérik össze erejüket. A tervek szerint a sportág rövidesen az olimpia műsorára is felkerülhet. 

Július 25-én személyesen is találkozhatnak az érdeklődők Fekete Lászlóval és családjával. Ekkor ugyanis válogatott viadalt rendeznek a szabolcsi megyeszékhelyen, ahol Magyarország és Szlovákia legjobbjai találkoznak. Különleges feladatok várnak a sportolókra. 

- A Zetor Vas telephelyén rendezzük a versenyt, és lesz 500 kg-os traktorgumi forgatás, 300 kg-os kofferek cipelése, kőgolyó emelés, súlyok pakolása. Hat magyar és hat felvidéki versenyző méri majd össze erejét július végén - mondta Ifj. Fekete László főszervező. 

Ezen a napon számos érdekes programmal kedveskednek a nézőknek. Néptánc és kung-fu bemutató, freestyle labdazsonglőr, ugrálóvár, körhinta és számos érdekesség várja a családokat. A  belépés a szurkolók számára ingyenes.