Emberhátrányban is nyert a Szpari!

A 15. fordulót rendezték a Merkantil Bank Ligában.

Bár sok eső esett Balmazújvárosban is, a pályamunkásoknak hála sikerült játékra alkalmassá tenni a pályát.

Nyíregyháza Spartacus - BVSC-Zugló 2-0 (1-0)

Balmazújváros 500 néző

Jv: Hanyecz Bence(Garai Péter, Ifj. Varga Gábor)

Nyíregyháza: Dala - Farkas, Rjaskó (Tamás 23.), Baki, Nagy B.(Alaxai 28.), Toma (Sigér a szünetben), Kesztyűs, Nagy D., Kovácsréti, Géresi(Gresó 77.), Myke (Novák 77.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

BVSC: Csenterics – Benkő-Bíró(Májer 66.),  Hesz, Mucsányi, Király Á.,Hidi P., Gergely P.(Csősz 66.), Szilágyi M.(Mitrovic 86.), Horváth R.(Tóth L. 75.), Vinicius , Vernes (Kelemen 75.)

megbízott vezetőedző: Kincses Ádám

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

7. perc Szilágyi lőtt fölé egy beadás után középről. Megpattnat a labdája. A szöglet nem volt veszélyes.

9. perc Kovácsréti kapott remek labdát, és a kapuba lőtt, de les miatt nem adták meg a találatot.

13. perc Egy jobb oldali akció után Nagy D. lőhetett középen, fölé szállt a labda.

25. perc GÓÓÓÓL! Nagy Barna indult a bal oldalon, beadása után pedig Myke Ramos a kapuba lőtt becsúszva, 1-0.

30. perc Baki kapott sárga lapot. A szabadrúgásból bár betaláltak a vendégek, de les miatt nem adták meg a találatot.

33. perc Baki második sárgáját kapja meg, így emberhátrányba kerül a Szpari.

35. perc Hidi lőtt nagy erővel egy szöglet után, Dala védett nagyot.

41. perc Vernes lőtt fölé egy visszatett labda után 16 méterről.

45. perc Vernes lőtt mellé 10 méterről jobbról.

Vége az első félidőnek. A Szpari sérülés miatt elveszítette Rjaskó Mihajlót, Nagy Barnát, és Toma György sem tudja folytatni, így nehéz második játékrész vár az emberhátrányban lévő csapatra.

55. perc Myke kapott sárga lapot.

57. perc Szilágyi emelt kapura egy labdát, Dala védett.

59. perc Gergely lövése pattant szögletre.

63. perc Sigér lövése vágódott fölé egy blokkról.

68. perc Kovácsréti 19 méteres szabadrúgása pattant szögletre. A sarokrúgás után Myke csúsztatott, de mentettek a vendégek.

70. perc Hidi lövése vágódott le a védőkről.

73. perc GÓÓÓÓL!! Növelte előnyét a Szpari! Kovácsréti Márk szabadrúgása után Alaxai Áron fejelt a kapuba, 2-0.

83. perc Kelemen lövését ütötte ki Dala.

90. perc Csősz lövése pattant szögletre. Májer lőtt a sarokrúgás után, Dala védett.

Vége a mérkőzésnek, a Szpari hősies csatában  megnyerte a mérkőzést!