Elvitte a Veszprém a pontokat
Fotó: Kohut Árpád

Fontos mérkőzést játszott az A' Stúdió Futsal Nyíregyháza az NB-I felsőházi rájátszása során, hiszen győzelem esetén karnyújtásnyira került volna az első négy közé kerülés. Ennek ellenére a vendégek szereztek vezetést, de Öreglaki Norbert még az első félidőben egyenlített. Fordulás után viszont megint a Veszprém volt eredményes, majd öt a négy ellen támadott a Stúdió, melyet kihasználtak a vendégek, a végén pedig büntetőből is gólt lőttek, így 4-1-re győztek, és elvitték a pontokat. 

NB I, felsőházi rájátszás, 6. forduló

A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–1. Futsal Club Veszprém 1–4 (1–1)
Continental Aréna, v.: Czene-Joó, Deme (Balla).

Nyíregyháza: Petró – Öreglaki, Gregory, Dávid, Maneca. Csere: Krizsanovszki, Gyulai, Szabó, Krajnyák, Kovács R., Urr, Kiss, Lakatos, Kovács Á. Vezetőedző: Lovas Norbert.

Veszprém: Spandler – Tatai, Dorogi, Gerencsér, Lux. Csere: Koncsol, Bognár, Meczner, Molnár, Ábrahám, Bencsik, Gavrilovics, Bognár, Kiss. Vezetőedző: Fehér Zsolt.

Gól: Öreglaki (15.), illetve Tatai (5., 38.), Bognár (34.), Gerencsér (39.).

Kapcsolódó galéria

A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–1. Futsal Club Veszprém