Elutasítás – játszania kell a Szparinak szombaton Pakson!
Elutasította az MLSZ a Szpari és a Paks kérelmét. A két csapat szombaton bajnokit játszik.

Ősszel hiába utazott el Paksra a Nyíregyháza Spartacus. A pálya talaja úgy elázott, hogy nem lehetett rajta mérkőzést rendezni. A találkozó után úgy döntött az MLSZ, február 21-én 15 órától kell majd pótolni a meccset, azaz egy héttel a hivatalos tavaszi rajt előtt. A Paks és a Nyíregyháza közös levélben kérte a szövetséget, hogy később játszhassanak, a pálya ugyanis most sincs a legjobb állapotban. Egy áprilisi időpontra javaslatot is tettek a klubok. Az MLSZ viszont ma úgy döntött, nem engedi a halasztást, így a két csapat számára szombaton elrajtol az idény. Mindez alaposan felborítja a két gárda felkészülésének rendjét – a Szpari a héten is még két edzőmeccset játszott volna. Helyette szombaton mehet Paksra, bajnokira.