Első hely Kabán
Bajnokok előtt birkózhatott Ónodi Szabolcs.

A csütörtöki diákolimpia előtt újabb felkészítő versenyen vett részt a Nyírsport SE utánpótlás birkózója, Ónodi Szabolcs (Diák I. 76 kg). A kabai XX. Meteorit kupán 115 induló küzdött a helyezésekért, nem kisebb nagyságok előtt mint Bacsa Péter olimpikon, Európa-bajnok és nemzetközi bíró, valamint Kovács István, mindez idáig egyetlen magyar szabadfogású birkózó világbajnok. A jubileumi viadalon avatták fel az MBSZ támogatásával felújított tornacsarnokot, és ennek alkalmából jelen voltak a húsz évvel ezelőtti I. Meteorit kupa győztesei is. A Nyírsport SE ifjú tehetsége is kitett magáért, súlycsoportjában az első helyen végzett, ám emellett kihívásos mérkőzésen egy súlycsoporttal feljebb, a 85 kilogrammosok között is kipróbálta magát, és két győzelmet aratott. Edzője, Pocsai István méltán volt büszke tanítványára.