Élményprogramot szerveznek a Huszár Lakótelepen

2024. április 24-én 13:00 órai kezdettel Szemléletformáló élménynap valósul meg a nyíregyházi Huszár Lakótelepen. A szemléletformáló programot a Föld Napja alkalmából, a lakótelepen jelenlévő és működő intézmények, civil szervezetek, valamint a lakosság összefogásánk köszönhetően valósul meg. 

A rendezvény célja a környezeti nevelés, a környezettudatos magatartás és életvitel előmozdítása, a természeti értékei iránt felelős felnövekvő generáció támogatása, a környezet megőrzése, védelme iránti igény és akarat tudatosítása a fiatalokban.

A rendezvény célját a gyermekek interaktív feladatokba történő bevonásával, illetve közösségi szemétszedés megvalósításával éri el.

Helyszín:
Sója Miklós Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola (udvar)
(4400 Nyíregyháza, Huszár tér 5.)