Elkezdődött az utánpótlás bajnokság
Fotó:Trifonov Éva

A Magyar Ökölvívó Szakszövetség és a Nyíregyházi Box Club szervezésében rendezik 2023. szeptember 28. – október 01. között a Junior és Ifjúsági Ökölvívó Magyar Bajnokságot Nyíregyházán. Csütörtökön 300 versenyző részvételével elkezdődött a bajnokság. 
A sportesemény helyszíne a Nyíregyházi Continental Aréna (4400 Nyíregyháza Géza u. 8-16)

- Nyíregyházán komoly hagyománya van az ökölvívásnak, profi boksz gálákat rendeztek, és szeretnénk, ha a korosztályos bajnokságból is hagyomány lenne, és szeretnénk a következő években házigazdái lenni - mondta a megnyitón Dr. Szabó Tünde kormánybiztos.

A rendezvény tervezett programja:

2023. szeptember 29. (péntek)
Orvosi vizsgálat és mérlegelés 7.00 - 9.00 óráig
Mérkőzések kezdési időpontja 14.00 óra
2023. szeptember 30. (szombat)
Orvosi vizsgálat és mérlegelés 7.00 - 9.00 óráig
Mérkőzések kezdési időpontja 14.00 óra
2023. október 01. (vasárnap)
Orvosi vizsgálat 8.30 - 9.00 óráig
Döntők megnyitója 9.45 óra
Mérkőzések kezdési időpontja 10.00 óra

A mérkőzések mellett megtalálhatóak lesznek a rendezvény mind a négy napján a Magyar Honvédség toborzói, lesz rendőrségi kutyás bemutató vasárnap. Fellépnek szombaton és a vasárnap is a Nyíregyházi Y2K táncosai, és véradást szervez a rendezvény ideje alatt az Országos Vérellátó Szolgálat. 

Kapcsolódó galéria

Országos ökölvívó bajnokság Nyíregyházán