Egy este, amikor mindenki azt énekelte: "reptér"!

Egy tűt sem lehetett leejteni a Kossuth téren péntek este. A Tirpák Fesztivál nyitónapján megtelt a tér Korda György és Balázs Klári koncertjére. Természetesen elhangzott az 1981 óta slágernek számító nóta is, A reptér. Kicsi és nagy közösen énekelte a dalt az örökifjú házaspárral. 

A Tirpák Fesztivál ma is folytatódik. Reggel óta tart a főzőverseny. 

Érdemes tudni, hogy a kóstolójegyek ellenében valóban csak néhány, ínycsiklandozó falatot kapnak az érdeklődők! Ha egy igazi, kiadós ebédre vágyunk, akkor a jegyekből többet is elkérnek majd tőlünk a csapatok. 

Este pedig 18:00-tól Takács Nikolas, 19:00-től pedig Ruzsa Magdi lép színpadra. 

Nézze meg a koncerten készült fotókat, melyeket Szarka Lajos készítette.  

 

Kapcsolódó galéria

Tirpák Fesztivál 2023 - Korda György és Balázs Klári