Drogdílert fogott a rendőrség
Új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Nyíregyházi Rendőrkapitányság egy 26 éves nyíregyházi férfi ellen.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóságának nyomozói február 8-án házkutatást tartottak a férfinál. A rendőrök a lakásban 188,6 gramm ismeretlen eredetű növényi származékot, az elvégzett gyorsteszt eredménye szerint új pszichoaktív anyagot, valamint egy porciózáshoz használt digitális mérleget foglaltak le. Még tartott a házkutatás, amikor a lakásnál több fiatal vásárló is megjelent, akiknek a nyomozás jelenlegi adatai szerint a gyanúsított árulta a lefoglalt anyagot. A rendőrök a fogyasztókat előállították és tanúként meghallgatták. A Nyíregyházi Rendőrkapitányság a gyanúsítottat őrizetbe vette, és szakértők bevonásával folytatja a nyomozást.