Dr. Kovács Ferenc: „Újabb, jelentős lépés a bokortanyák infrastrukturális fejlesztésében!”

Dr. Kovács Ferenc: „Újabb, jelentős lépés a bokortanyák infrastrukturális fejlesztésében!”
Fotók: Szarka Lajos

Az önkormányzattal kiváló partnerségben működő Magyar Közút Nonprofit Zrt. kivitelezésében ezúttal a 35127 j. Rókabokor bekötőút újul meg – jelentette be Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza Megyei Jogú Város polgármestere hivatalos közösségi oldalán.

Bejegyzésében a polgármester arról is ír, hogy a Magyar Falu Útfelújítási program részeként megvalósuló nagyfelületű burkolatjavítás eredményeként teljes szélességben friss aszfaltot kap a 2,1 kilométeres szakasz, és az útpadkát is helyreállítják.

– A társaság megyei munkatársai hétfőn kezdték a munkát, s amennyiben az időjárás nem akadályozza, péntekre végezhetnek is a rókabokori bekötőúton, a biztonságos megközelíthetőséggel emelve az ott élők életminőségét. Ez már a második jelentős, ilyen jellegű beruházás idén. Mint emlékezhetünk, Antalbokor és Zomboribokor már korszerű utakon érhető el, hiszen nagyjából 2,2 kilométeren márciusban elvégezték az átfogó felújítást – olvasható a bejegyzésben.