Döntőben a Cápák - Továbbjutott a Hepp Kupában a Nyíregyháza

A Cegléd vendégeként lépett pályára a férfi kosárlabda Hepp Kupában a Hübner Nyíregyháza BS. A tét a négyes döntőbe kerülés volt, és a mieink az első perctől nagyon koncentráltan játszottak, és az első negyed után vezettek. A folytatásban ugyan volt egy kisebb hullámvölgy, de a nagyszünetre így is 13 pontos előnnyel mehetett pihenőre a csapat. Fordulás után is növelte a különbséget a Nyíregyháza, és végül magabiztosan győzve jutott a fináléba, melynek helyszínéről később dönt a szövetség, de a szabolcsi megyeszékhely is szeretne házigazda lenni. 

Cegléd - Hübner Nyíregyháza BS 53-89 (13-21, 17-22, 14-21, 9-25)

Nyíregyháza: Mokánszki 12, Tóth 18, Ubilla 12, Bus 15, Bazsó 10

Csere: Demeter 2, Czinger 6, Kiss 2, Mohácsi 8, Vaskó 4, Szobi, Kuttor

vezetőedző: Siska János