Döntő volt a jobb erőnlét

Meghatározó játékosok nélkül, tartalékosan állt ki a Nyíregyháza Blue Sharks U20-as fiú kosárlabda csapata a hétvégi hazai bajnoki mérkőzésen. Az összecsapást a vendég Győri KC együttese kezdte jobban, a vendégek előnyével zárult az első félidő. A második játékrészben az U18-ból beálló fiatalabb nyíregyházi játékosok gyorsan felvették a meccs ritmusát, Demeter, Farkas és Vida vezérletével az utolsó negyedben a jobb kondícióval rendelkező Nyíregyháza átvette a vezetést amit a mérkőzés végéig ki sem engedett a kezéből.

Nyíregyháza Blue Sharks U20 –Széchenyi Egyetem Győri KC 73-61 (18-24,16-12,17-18,22-7)

Nyíregyháza Blue Sharks U20: Demeter Á. 10, Vida Z. 20/6, Farkas D. 15/3, Bolden I. 9, Vaskó Gy. 9/3,
Bíró B. 6, Nagy D. 2, Carney B. 2, Papik Á., Mokánszki M., Sitku M., Sipos T.