TISZAKÉCSKEI LC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1-1
Az első idegenbeli mérkőzését vívta a Szpari.

Tiszakécskei LC - Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (0-1)

Tiszakécske 500 néző

Jv: Farkas Tibor (Nagy Viktor, Baghy Csaba)

Tiszakécske: Prokop – Máté Zs., Csáki, Fodor, Balázs B. – Erdei (Szekér a szünetben), Kocsis D., Bencze M.(Bekker 75.)  , Márkus A. (Cipf 65.) – Torvund (Gyurján 82.), Zamostny (Horváth 75.)

vezetőedző: Vas László

Nyíregyháza: Fejér - Farkas B., Rjasko, Baki, Nagy B., Toma, Kesztyűs (Tamás 90.), Nagy D., Herjeczki ( Pataki 78.), Géresi ( Gresó 58.) , Novák (Myke 58.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc A Szpari kezdte a mérkőzést, Nyíregyházáról is érkeztek szurkolók.

5. perc Nagy helyzet, Kesztyűs kapott jó labdát a bal oldalon, beadása után Novák középről kapásból fölé lőtt.

7. perc GÓÓÓÓL! Megszerezte a vezetést a Szpari! Novák Csanád remek labdát adott Nagy Dominiknak, aki kilőtte 14 méterről a bal alsó sarkot, 0-1.

12. perc A jól játszó Novák lőtt mellé 20 méterről.

14. perc Toma távoli lövését fogta a hazai kapus.

25. perc Nagy helyzet, Nagy D. indult el a bal oldalon egy kontrával, szerette volna középen Novákot megjátszani aki tisztán érkezett, de mentett egy védő becsúszva.

33. perc Herjeczki cselezgetett a 16-os vonalánál, de végül nem jutott lövőhelyzethez.

35. perc Az első hazai helyzet, Zamostny lövése megpattant, a labda Torvund elé került, akinek jobbról érkező bombáját kiütötte Fejér.

37. perc Balázs lövését is fogta a Spartacus kapusa.

40. perc Farkas B. kapott sárga lapot.

Vége az első félidőnek, a Nyíregyháza megérdemelten vezet a szünetben.

51. perc Egy beadás után Novák lőtt, de nem volt elég erő a próbálkozásban, fogta a labdát Prokop.

54. perc Nagy B. kapott sárga lapot.

58. perc Egyenlített a hazai csapat. Egy jobbról érkező beadás után Torvund elé került a labda, aki a kapuba lőtt, 1-1.

60. perc Gresó lőtt mellé egy szöglet után.

67. perc Myke lépett ki, de lövés helyett passzolni próbált, így mentettek a védők a 16-oson belül.

71. perc Farkas beadása Myke mögé érkezett, így sarokkal már nem tudta jól kapura tenni a labdát.

79. perc Három Szpari szöglet, az egyiknél Baki lövése után centikkel ment mellé a labda miután megpattant egy védő lábán.

83. perc A hazai vezetőedző kapott sárga lapot reklamálásért, egy hazaadást vitatott.

86. perc Nagy helyzet, Nagy B. beadása után Myke csúsztatott mellé középen.

93. perc Hazai szabadrúgás szállt fölé, így maradt az 1-1. A Szpari több helyzetet alakított ki, de be kellett érni az egy ponttal.