Döntetlen Szombathelyen - Három hét szünet után folytatódott a bajnokság

A Haladás vendége volt a Nyíregyháza Spartacus. Három hét szünet után rendeztek újra bajnokit. A találkozó az alábbi linken nézhető vissza: https://www.youtube.com/watch?v=2pSBtTPRtdQ

Haladás - Nyíregyháza Spartacus FC 0-0

Szombathely, zárt kapuk mögött

Jv: Dolnegó Bálint ( Bede Tamás, Kiss balázs)

Haladás: Verpecz – Schimmer, Bosnjak, Németh Milán, Debreceni Z. – Kállai (Jancsó 61.), Holdampf, Kiss B., Rácz (Dragóner 61.) – Németh Márió (Tóth M. 69.), Medgyes Z..

vezetőedző: Mátyus János

Nyíregyháza: Fejér - Szabó (Végső 79.), Szokol, Papucsek, Jánvári, Galambos, Paku, Márkus, Gresó (Kalocsai 71.), Hamed (Svedyuk 62.), Hornyák (Zamostny 79.)

vezetőedző: Gálhidi György

Gyásszünettel kezdődött a találkozó Király Ferenc emlékére.

1. perc A Haladás indította útjára a labdát.

6. perc Hazai szabadrúgás oldalról, a beadás után kifejelték a labdát a védőink.

8. perc Gresó szabadrúgása után pattant szögletre a labda. A sarokrúgást újabb kettő követte, a harmadikat Gresó megpróbálta a szelet kihasználva kapura csavarni, de Verpecz fogta a labdát.

13. perc Németh Milán lőtt jócskán fölé 25 méterről.

18. perc Paku szabadrúgás után Gresó elé került a labda, aki mellé lőtt kapásból.

19. perc Medgyes a másik kapu előtt egy gyors kontrát követően 15 méterről lőtt mellé.

20. perc Hamed lőtte éles szögból a labdát a rövid sarok felé 18 méterről, Verpecz védett.

32. perc Hamed veszélyes beadása után tisztáztak a védők.

35. perc Veszélyes beadás a Haladás jobb oldaláról, előbb Szokol mentett, majd végül Fejér rúgta ki a labdát.

40. perc Szép nyíregyházi kombináció után Németh Milán fejelte szögletre a labdát. A sarokrúgás nem volt veszélyes.

Vége az első félidőnek, mely nem hozott gólt.

48. perc Hamed kapott jó labdát középen, kapura törhetett, de a lövés pillanatában megcsúszott, így oda lett a lehetőség.

57. perc Paku és Márkus játszottak össze, utóbbi betört a 16-oson belülre, de a lövés előtt szerelték.

59. perc Medgyes elől Papucsek vágta ki a labdát a kapu előteréből.

62. perc Hamed lőtt 16 méterről fölé.

66. perc Kiss lőtt 27 méterről nagy erővel fölé.

70. perc Paku szabadrúgása után Hornyák elől mentettek a hazai védők. Papucsek a földön maradt, felrepedt a bőr a fején.

73. perc Holdampf 19 méteres lövése pattant szögletre. A sarokrúgás nem volt veszélyes.

77. perc Dragóner fordult le, betört a 16-oson belülre, Jánvári nagyot mentett.

89. perc Zamostny lőtt kapásból egy beadás után középen, fogta a labdát Verpecz.

90. perc Dragóner kapott sárga lapot, miután letalpalta Galambost.

Vége a találkozónak, melyen nem született gól, a Szpari egy pontot szerzett Szombathelyen.

Fotó:nso.hu