Döntetlen a korábbi BL résztvevő ellen

A korábbi BL és Európa-liga résztvevő kazah Irtysh Pavlodar ellen játszotta utolsó törökországi felkészülési mérkőzését a Nyíregyháza Spartacus. Az első félidőben a Szpari irányította a meccset, és mezőnyfölényben játszva több helyzetet is kidolgozott. A 14. percben Tisza Tibor éles szögből mesterien csavart a kapuba egy szabadrúgást, ezzel vezetéshez jutott a Nyíregyháza. A folytatásban Vámosnak volt még egy ígéretes lövése, de nem változott az eredmény az első játékrészben. Fordulás után ismét Vámos és Sinanovic veszélyeztetett, de ekkor már több lehetősége volt a kazah csapatnak, és a 69. percben egy 17 méteres szabadrúgás után egyenlítettek is, 1-1. Ez maradt a végeredmény, a csapat döntetlennel zárta az edzőtábort.

Nyíregyháza Spartacus - Irtysh Pavlodar 1-1 (1-0)

Nyíregyháza: Hermány - Ötvös(Szokol), Ur(Rubus), Dvorschák, Törtei(Farkas) - Kónya(Kártik), Holdampf, Tisza(Tamási) - Vámos, Dragóner(Sinanovic), Rezes
vezetőedző: Véber György