Döntetlen a Honvéd ellen

A tavaly még az élvonalban szereplő Budapest Honvéd volt a Nyíregyháza Spartacus vendége.

Nyíregyháza Spartacus - Budapest Honvéd 0-0

Balmazújváros 1000 néző

Jv: Nagy Róbert (Márkus Tamás, Punyi Gyula)

Nyíregyháza: Fejér - Farkas B., Baki, Rjasko, Nagy B. (Tamás 77.), Toma, Kesztyűs, Nagy D., Gresó, Herjeczki,(Cseh 77.) Novák (Géresi a szünetben)

vezetőedző: Tímár Krisztián

Honvéd: Dúzs – Kovács N. Lovric, Szabó A., Benczenleitner, Kocsis D.(Kundrák 79.), Adorján, Eördögh (Bocskay 56.), Holman, Keresztes (Átrok 87.), Kerezsi

vezetőedző: Pinezits Máté

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

7. perc Egy szöglet után Szabó A. sarokkal próbálkozott, mellé ment a labda.

12. perc Nagy B. beadása után Gresó lőtt kapásból, Dúzs védett, majd mentettek a védők.

15. perc Toma indult meg veszélyesen, de végül Dúzs megfogta a labdát.

18. perc Herjeczki beadása után Gresó lőtt fölé az ötös sarkáról.

20. perc Gresó labdája után Novák lőtt, a rövid saroknál nagyot védett Dúzs.

23. perc Nagy helyzet, Nagy D. beadása után Gresó lőtt középről mellé.

31. perc Farkas beadása után Novák fejelt mellé.

37. perc Holman esett nagyot a 16-oson belül, műesésért sárgát kapott.

43. perc Gresó szerzett labdát, majd egy csel után lőtt 18 méterről, védett a kispesti kapus.

45+2.perc Novákot könyökölte le Lovric, vérzik az orra, alighanem újra eltört...  Adorján kapott sárga lapot.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

46. perc Novák nem tudja folytatni, Géresi érkezett helyette.

46. perc Nagy helyzet, Herjeczki beadása után a gólvonalról mentettek a kispestiek.

49. perc Ziccer, Géresi kapott jó labdát Herjeczkitől, mellé lőtt jobbról 10 méterről.

53. perc Újabb ziccer, Herjeczki lépett ki, majd 12 méterről lőtt, Dúzs védett. A szöglet után Géresi bomba 18 méterről, Dúzs ezt is bravúrral háríította.

58. perc Gresó lőtt egy csel után 16 méterről, Dúzs bravúr újból.

65. perc Herjeczki csavart fölé 18 méterről.

73. perc Bocskai 25 méteres lövését tolta ki Fejér.

74. perc Toma kapott sárga lapot.

93. perc Nagy D. lőtt volna egy csel után, de tisztáztak a védők.