Döntetlen a Cigánd ellen
Edzőmérkőzést játszott a Nyíregyháza Spartacus.

Felkészülési találkozót játszott a Nyíregyháza Spartacus. Az ellenfél a Cigánd volt.

Nyíregyháza Spartacus - Cigánd 1-1(0-1)

Örökösföld

Jv: Karakó F.

Nyíregyháza: Hermány(Perger 45.p) - Szokol(Ur 43.p), Rubus, Dvorschák(Harsányi 56.p), Pálinkás(Barna 45.p), Tamási(Kónya 45.p), Rudolf(Holdampf 45.p), Tisza(Farkas 45.p), Harsányi(Kártik 45.p), Rezes(Ács 45.p), Vámos

Cigánd: Vereczkei(Bákonyi 45.p) - Molnár(Vinczel 45.p), Sipos(Sorin 45.p), Csicsvári(Bereczki 45.p), Szilágyi(Varga 43.p), Katona(Nagy 60.p), Kiss, Baksa(Gönczi 45.p), Mudra(Kasza 45.p), Barcsay(Roszel 45.p), Balogh

A találkozó elején mindkét együttesnek voltak helyzetei. Hazai oldalon előbb Rezes, majd Szokol lőhetett, de elkerülte a labda a kaput. A 12. percben egy védelmi hiba után Balogh lépett ki középen, és a Szpari védők csak szabálytalanul tudták szerelni, 11-es. A büntetőt Barcsay értékesítette, 0-1. Válaszolhatott volna Nyíregyháza, de Rudolf beadása után Rezes fölé fejelt, A 25. percben Dvorschák fejelhetett tisztán, de ő is fölé bólintott, A másik oldalon egy kontra végén Hermány védett nagyot, majd a kipattanó utáni újabb lövést is fogta a kapus. A 34. percben Vámos próbálkozott távolról, Vereczkei hárított. Hermány is nyújtózott egy nagyot, Barcsay szabadrúgását tolta a léc fölé. A hajrában Szilágyi és Szokol ütköztek, mindketten megsérültek, így nem tudták folytatni a találkozót. Szokol Zsoltnak a bokája fordult ki. Az első félidő helyzeteket igen, Szpari gólt nem hozott.A második félidő elején Dvorschák Gábor térdére esett rá egy cigándi játékos, őt is le kellett cserélni.

A második játékrész kevesebb helyzetet hozott, mindkét oldalon sok volt a változtatás a szünetben. A 65.percben Holdampf próbálkozott egy távoli lövéssel, a blokkról szögletre pattant a labda. A sarokrúgás után Harsányi Zoltán lőtt a kapuba, 1-1. Öt perccel később Vámos lőtt távolról egy megszerzett labda után, a felső lécet találta el. Támadott a Spartacus, és Ur beadásáról alig maradt le középen Vámos, majd Harsányi lövését hárította bravúrral Bákonyi. Rubus is gólt szerezhetett volna, Farkas beadása után mellé lőtt. A 82. percben Ács szerzett labdát, Roszel utolsó emberként szabálytalankodott vele szemben, a játékvezető kiállította a cigándi játékost. A szabadrúgást Farkas csavarta fölé. Ur is megpróbálta messziről, ezt is fogta a kapus. A végén még Vámos lőtt fölé, de az eredmény nem változott, döntetlent hozott az edzőmeccs.