Diego Kupa Teremtorna - korábbi élvonalbeli játékosok is érkeznek

Diego Kupa Teremtorna - korábbi élvonalbeli játékosok is érkeznek

Harmadik alkalommal rendezik meg a Diego Kupa Teremlabdarúgó Tornát. 35 év feletti játékosok léphetnek pályára november 29 - december 1. között Újfehértón. 24 csapat nevezését fogadják el a szervezők, 20 gárda pedig már jelezte részvételi szándékát.

 

 - Már csak néhány kiadó helyünk van, azt tapasztaltuk, komoly rangja van a tornának. Épp a napokban a korábbi Szpari játékos, Luis Ramos együttese, a DEAC is jelezte, hogy szívesen indulnának, örömmel fogadjuk őket is - mondta Székely János főszervező. 

Érkezik együttes Ukrajnából, Romániából, Szlovákiából, hazánkból pedig Pécsről, Székesfehérvárról, Debrecenből, Miskolcról és Nyíregyházáról is. A Loki egykori labdarúgói közül Kerekes, Dombi és Bogdanovics, a Diósgyőrből Vitelki, a Szpariból Szatke, Göncz, Ádámszki is játszik majd. A verseny pénzdíjas, 180 000 forint az összdíjazás. A legjobb négy mellett jutalmazzák a legjobb kapust, mezőnyjátékost és a gólkirályt is.