Csomóponti kérdés – Lakossági fórumot tartanak március 16-án Nyíregyházán

Csomóponti kérdés – Lakossági fórumot tartanak március 16-án Nyíregyházán

Nyíregyháza MJV Önkormányzata a TOP-6.4.1-16-NY1-2017-00002 azonosító számú, „Csomópont és kerékpárút fejlesztés Nyíregyházán II. ütem” című projekt keretében megvalósuló Család u. – Szalag u. és Család u. – Belső Krt. körforgalmú csomópontok építése tárgyában a helyi lakosok tájékoztatása érdekében lakossági fórumot tart 2020. március 16. (hétfő) 17.00 órától.

A fórumon a Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály munkatársai, valamint a Kivitelező tájékoztatja az érdeklődőket a megjelölt csomópontok kivitelezésének ütemezését és az érintett ingatlanok megközelítését illetően.

A lakossági fórum helyszíne: Örökös Piac - Család- Belső körút kereszteződés mellett

Cím: 4400 Nyíregyháza, Család utca