Csökkentették a büntetést - Hornyák Marcellnek csak két meccset kell kihagynia

Csökkentették a büntetést - Hornyák Marcellnek csak két meccset kell kihagynia

Csökkentette az MLSZ Fegyelmi Bizottsága Hornyák Marcell büntetését! A Nyíregyháza Spartacus támadója a Soroksár elleni mérkőzés lefújása után kapott piros lapot, majd a Fegyelmi Bizottság négy soron következő mérkőzésre tiltotta el. A klub tárgyalást kért, melyre kedden került sor Budapesten. A támadót és Szmollár Tamás mérkőzésszervezőt is meghallgatták, és végül úgy döntött a testület, hogy két mérkőzésre csökkenti az eltiltást, azaz a hétvégi Ajka elleni meccsen még nem játszhat a csatár, a Tiszakécske ellen viszont már számíthat rá a szakmai stáb! 

- Korrektek voltak a meghallgatás során, elmondtam, hogyan történt az eset, és megtekintették a felvételeket is, melyek ezt megerősítették. Megfelezték az első büntetést, azaz már csak egy találkozót kell kihagynom, és ismét pályára léphetek - mondta Hornyák Marcell. 

A klub elfogadta a döntést.