Csatárt igazolt a Szpari - Egerből érkezett a Nyíregyháza harmadik igazolása

Szokol Zsolt és Paku Roland után Gresó Mátyás a harmadik új igazolása a Nyíregyháza Spartacusnak. A 24. éves támadóval mindenben megállapodott a klub, így tavasszal a Szpariban léphet pályára. 

Már a nyári szünetben tesztelte a Spartacus felkészülési találkozón a szélsőt, és most is pályára lépett a Kazincbarcika és a Paks ellen is. Teljesítményével meggyőzte a szakmai stábot, így szerződést kínáltak neki. Gresó Mátyás ősszel az NB-III. Keleti csoportjának harmadik helyén álló egriek alapembere volt, 19 bajnokin 16 alkalommal volt kezdő, háromszor csere, és 8 gólt szerzett. 

Az új igazolás mellett az is eldőlt, hogy január 20-án a Balassagyarmat ellen nem játszik a csapat, helyükre új ellenfelet keres a Nyíregyháza. Aznap két találkozót is szeretne játszani a Szpari, a Gesztely lesz az egyik ellenfél. Most szombaton Debrecenbe utazik a keret.