Családi hangversenyt tartottak a Szent Imre Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében

Január 22-én 17 órától tartották meg a városi szinten is egyedülálló eseményt a Szent Imre Alapfokú Művészeti Iskola zenepedagógusai,  melyen a zeneiskolás növendékek együtt léptek színpadra azon családtagjaikkal, akiknek valamilyen szinten kapcsolatuk van a zenével, korábban tanultak valamilyen hangszeren.

A 12 műsorszámból álló hangversenyen a fellépők között városunk olyan közismert személyei is részt vettek, mint Kazár Pál nagyszülői minőségben.

Fő célunk ezzel a rendezvénnyel rámutatni arra, hogy milyen jótékony hatású, fontos örömforrás a zene művelése az emberek életében. A közös zenélés összetartó kapocs lehet akár családokon belül, átívelhet akár több generáción is.

– mondta Pur Tibor, a Szent Imre Alapfokú Művészeti Iskola intézményegység-vezetője.

Kapcsolódó galéria

Családi hangverseny a Szent Imrében