Címvédés - befejeződött a városi teremlabdarúgó bajnokság

Igazi Szuperdöntő volt a zárónapon az INTERSPORT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság 2017/2018 - évi döntőjében a hétvégén. Kemény, de végig sportszerű mérkőzések után az "A" csoportban a tavalyi bajnok PIKOLÓ SÖRÖZŐ végzett az élen és biztosította helyét a Szuperdöntőben, mellette a HET BAND KFT végzett a második helyen jobb gólkülönbségével megelőzve a ROZSRÉT SE csapatát és a negyedik helyen végzett  KELET SOLAR KFT-t.

A "B" csoportban a DZSIGA FC végzett az első a NYÍR CHEM KFT pedig a második helyen.
A harmadik helyezett a DIEGO - S FIÚK a negyedik pedig az OFFSIDE OLD BOYS FC csapata lett.

A harmadik helyért óriási mérkőzést vívott egymással HET BAND KFT és a NYÍR CHEM KFT, a rendes játékidő 2:2 arányú döntetlennel zárult. A büntetőrúgások után 3:2 arányban a korábbi bajnok NYÍR CHEM KFT csapata örülhetett, megszerezve a harmadik helyet.

A döntő igazi parádét hozott a kissé tartalékos DZSINGA FC és a játék minden szépségét megcsillogtató PIKOLÓ SÖRÖZŐ között.
A végeredmény itt is döntetlen, 1:1 - lett, de a büntetők után 2:1 arányban a PIKOLÓ SÖRÖZŐ nyert és megvédve címüket ők lettek Nyíregyháza 2017/2018 - évi SZUPER TEREMBAJNOKAI !

A díjakat KÓSA ÁRPÁD A Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezető igazgatója, CZAKÓ GYULA az INTERSPORT Nyíregyházi Áruházának vezetője és KVAKA ÁRPÁD a SZ-SZ-B Megyei Labdarúgó Szövetség igazgatója adták át.