Büntetett a Tiszakécske – Két büntetőt is kihagyott a Szpari

A Duna Aszfalt TLC együttesét fogadta Szpari a Merkantil Bank Ligában. A beteg Pejovic Danilo és a sérült Kovác Alan nem játszhatott hazai oldalon, a többiek rendelkezésre álltak.

Nyíregyháza Spartacus - Tiszakécske 1-2 (0-0)

Városi Stadion 1150 néző

Jv: Lovas László (Albert István, Belicza Bence Péter)

Nyíregyháza: Jova - Svedyuk, Fodor, Végső, Farkas (Rezes 40.,), Polényi, Cenaj, Sinanovic (Tóth B. 60.,), Kovács N. (Starosta a szünetben),Kártik, Hornyák

vezetőedző: Zoran Spisljak

Duna Aszfalt TLC: Varga Á. – Oláh M., Csáki, Ludánszki, Preklet, Fabio, Kirchner (Gréczi 60.,), Tölgyesi, Kocsis,Szuhodovszki ( Tímári 60.), Nyilas (Durso 72.,)

vezetőedző: Simon Antal

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

6. perc Szuhodovszki szabadrúgását Jova ütötte ki.

8. perc Polényi szabadrúgása pattant ki a sorfalról.

10. perc Sinanovic ívelte be jobbról a labdát, Hornyák fejelt fölé.

18. perc Kiegyenlített játék, nagyobb helyzet nélkül.

23. perc Nyilas lőtt 22 méterről, Jova vetődve, magabiztosan fogta a labdát.

24. perc Ivószünet.

27. perc Nyilas jó passza után Oláh lőtte el a kapu előtt keresztbe a labdát jobbról.

31. perc Szuhodovszki szabadrúgása után Kocsis fejelt mellé.

34. perc Polényi kapta a mérkőzés első sárga lapját.

35. perc Nyilas csavart fölé egy szabadrúgást 27 méterről.

36. perc Sinanovic lőtt a bal oldalról, Varga fogta a labdát.

38. perc Hornyák passza után Kovács N. lőtt jobbról 23 méterről alig mellé.

43. perc Hornyák Marcell kapott remek labdát Rezes Lászlótól, előbbi lábát elhúzta Varga, 11-es! A büntetőt Sinanovic Sinan mellé lőtte.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

48. perc Sinanovic szöglete után Hornyák lőtt kapásból, de nem találta el jól a labdát.

49. perc Szuhodovszki lőtt, 17 méterről, Jova fogta a labdát.

54. perc Szép akció végén Sinanovic elől mentettek a védők az utolsó pillanatban.

55. perc Ludánszki kapott sárgát.

61. perc Vezetnek a vendégek. Egy balról érkező beadásba Preklet ért bele középen, és a felső sarokban landolt a labda, 0-1.

68. perc GÓÓÓL! Jobb oldali bedobás után Tóth Barna csúsztatta tovább a labdát Hornyák Marcellhez, aki a kapuba lőtt közelről, 1-1.

70. perc Újabb nagy helyzet, Svedyuk beadása után Starosta jó lövését fogta a kapus.

74. perc Durso lövését fogta Jova.

75. perc Egy lepattanó labdára Kocsis érkezett középen, és bár Jova hozzáért a lövéshez, hárítani nem tudott, 1-2.

83. perc Újabb büntető, Hornyák Marcellt rántották le! A 11-est a sértett lőtte, de Varga védett.

91. perc Hornyák vett mellre egy labdát és lőtt fölé.

92. perc Cenaj lőtt fölé 20 méterről.

93. perc Hornyák lépett ki középen, de lövését fogta Varga.

Vége a mérkőzésnek, a Tiszakécske győzött.

Zoran Spisljak: - Gratulálok a Tiszakécskének, két szituációból két gólt lőttek. Volt két 11-es és néhány helyzet, de ezeket nem tudtuk értékesíteni. Sajnálom a szurkolókat, hogy csak ennyit kaptak, a Békéscsaba meccs után néhány játékos teljesítménye gyenge volt, nem ütötte meg az NB-II-es szintet sem.

Simon Antal: - Három vesztes meccs után érkeztünk Nyíregyházára, és fontos volt, hogy pontot szerezzünk, örülök, hogy három lett belőle. Az égiek ma velünk voltak.