Budapesten a Nyíregyházi Fókák - ezúttal is érmekkel tértek haza az úszók.

Budapesten a Nyíregyházi Fókák - ezúttal is érmekkel tértek haza az úszók.

A Nyíregyházi Fókák a szenior úszók immár hagyományos évadzáró versenyén 5 fős csapattal vettek részt. Cserés Miklós új országos csúccsal nyerte a 200 m férfi vegyesúszást! Emellett másik négy első és egy második helyezést ért el. Cseh Imre egy arany, három ezüst és egy bronz, Hudáky Zoltán egy bronzéremmel járult hozzá a csapat nagyszerű szerepléséhez. A csapat további tagjai, Hudáky Aladár és Szarvas-Hudáky Zsuzsanna is számos értékes helyezést szerzett. Minden csapattag több egyéni csúcsot is úszott, ami biztató előjel a következő év versenyeire előre tekintve. A négy férfi úszó alkotta váltó 4*50 méteres vegyes váltóban 4., a 4x50 méteres gyorsúszásban 5. helyet szerzett. Érdekes színfoltja volt a versenynek az először megrendezett két fős (egy férfi, egy nő alkotta csapat, un. mix) vegyes váltó. Ebben egy másik csapatban úszó negyedik Hudáky testvérrel (Andreával) kiegészülve, két csapatot indított a család, ahol 5. és 6. helyezést értek el.