Budapesten a Flexi Team - jól szerepeltek az aerobikosok a fővárosban

Budapesten a Flexi Team - jól szerepeltek az aerobikosok a fővárosban

Hétvégén került megrendezésre immár második alkalommal Budapesten a Sinkófitness Kupa Közösségi mozgásfesztivál és verseny, melyen a rutinos versenyzőkön túl 30 Flexis újonc is bemutatkozott. Ismét rengeteg éremmel, tapasztalattal és ami nagyon fontos, boldog, elégedett gyermekekkel zárták a napot! Erdei Luca egész napos kiemelkedő teljesítményét különdíjjal jutalmazta Sinkó Andrea, aki a verseny főszervezője, az Óbudai WDSE elnöke és edzője, illetve RG világbajnoki 5. helyezettje.
Felkészítő edzők: Magyar D. Judit és Magyar D. Anna
Eredmények:
Basic UP4 trió – Ezüst minősítés
László Hanna, Erdei Luca,Támba Csenge

Basic UP4 páros
Erdei Luca, Támba Csenge – Arany minősítés
Támba Csenge, László Hanna – Arany minősítés

Basic UP4 egyéni – Arany minősítés
Támba Csenge

Challenge UP3 csapat – Ezüst minősítés
Arany Viktória, Dankó Eszter, Farkas Kitti, Gadányi Emma, Nagy Réka

Challenge UP3 trió – Ezüst minősítés
Arany Viktórika Zselyke, Dankó Eszter, Nagy Réka - Arany minősítés
Farkas Kitti, Ecsegi-Tóth Anna, Papp Zsófia 

Challenge UP3 páros
Farkas Kitti, Gadányi Emma – Ezüst minősítés
Dankó Eszter, Nagy Réka – Arany minősítés

Challenge UP3 egyéni
Gadányi Emma – Ezüst minősítés
Dankó Eszter – Arany minősítés
Nagy Réka – Ezüst minősítés

Challenge UP2 csapat – Arany minősítés
Horváth Míra, Kazsuk Hanna, Tatár Csenge, Vizlovszky Emese

Challenge UP2 trió – Ezüst minősítés
Kazsuk Hanna, Tatár Csenge, Vizlovszky Emese

Challenge UP2 páros
Kazsuk Hanna, Vizlovszky Emese – Bronz minősítés
Horváth Míra, Tatár Csenge – Arany minősítés

Challenge UP2 egyéni
Tatár Csenge – Ezüst minősítés
Kazsuk Hanna – Bronz minősítés
Horváth Míra – Ezüst minősítés

Gyermek formáció (Kenguru csapat) – Bronz minősítés
Késmárki Luca, Dankó Dorka, Üski Karina, Tóth Boróka, Csirpák Vivien

Mini nagy formáció (Gumimaci csapat) – Ezüst minősítés
Támba Réka, Üski Dorina, Bartha Kinga, Hajmási Maja, Bíró Luca Ágnes, Forgács Lili, Hegedűs Nelli, Holes Zselyke, Jakab Hanga Flóra, Kis Mira, Oláh Zsófi, Szele Dóra, Varga Karolina

Gyermek nagy formáció – Arany minősítés
Arany Viktória Zselyke, Bosánszky Eszter, Dankó Eszter, Erdei Luca, Farkas Kitti, Gadányi Emma, Horváth Míra, Kazsuk Hanna, László Hanna, Nagy Réka, Támba Csenge, Tatár Csenge, Vizlovszky Emese