Bronz a csapatbajnokságon
Harmadik lett a Nyíregyházi Sportcentrum és a Debrecen közös gárdája a szezonzáró versenyen.

Szeptember 12-13-án szezonzáró versenynek adott otthont Székesfehérvár, mégpedig a Magyar Atlétikai Csapatbajnokság Döntőjének. A fináléra 89 csapat nevezett, köztük a Nyíregyházi Sportcentrum a Debreceni Sportiskolával közösen alkotva egy csapatot. Az együttes 352 ponttal a tavalyihoz hasonlóan a 3. helyet szerezte meg összesítésben a BHSE-UTE és a GEAC-BEAC-Ikarus mögött. Pontszerzésben a nyíregyházi csapat erősebbnek bizonyult a debreceninél, mintegy 20 ponttal többel járult hozzá a dobogós helyezéshez. A Sportcentrum legjobbjai nem okoztak csalódást, Helebrandt Máté gyaloglásban, Szikszai Róbert diszkoszvetésben, Bakosi Péter pedig magasugrásban győzött magabiztosan, de nyert a súlylökő Kerekes László, valamint a női 4x400-as váltó is.

A serdülők is itt versenyeztek, és várakozáson felül teljesítettek. A serdülő fiú csapat ezüstérmet szerzett, összesítésben pedig a hatodik helyen végzett. Leveleki Bence nevét feltétlen ki kell emelni, aki nagyszerűen teljesített távol- és ötösugrásban is.