Bravúros győzelem

Mozgalmas hete van a Nyíregyházi Sportcentrum fiú kosárlabda kadett „A” csapatának. Március 9-én Jászberénybe utaztak, ahol a kiemelt kadett bajnokság alsóházi rájátszás soros fordulóját játszották. Az este 19 órakor kezdődő mérkőzés sem zavarta meg a fiúkat, 0-10 volt az állás pár percnyi játék után. Nem lassított a nyíregyházi csapat, kitűnő védekezéssel rossz dobásokra kényszerítették ellenfelüket. Félidőben 23 pontos előnnyel fordult Nyíregyháza, ami a végére ugyan 8 pontra csökkent, de így is fontos mérkőzésen szerzett bravúros győzelmet a Nyíregyháza!

Lehel Kosársuli – NyíregyházinSportcentrum KA/A 58-66 (10-23,6-16,22-15,20-12)
Nyíregyházi Sportcentrum KA/A: Bíró B. 14, Bolden I. 13, Nagy D. 13, Bodnár B. 11, Kurucz Á. 8, Hengsperger I. 7, Papik Á., Balla D., Szalmási T., Dévald P., Bogár P., Kristóf S.,