Bombahír! Jön az első karantén utáni sportrendezvény Nyíregyházán!

Bombahír! Jön az első karantén utáni sportrendezvény Nyíregyházán!
Fotó: Extreme Trail/archív

A nyíregyházi székhelyű Extreme Trail Hungary Sportegyesület (a Sóstó- Gyógyfürdők Zrt.-vel, mint társszervezővel közösen) tavaly szeptember 21-én akadályversenyt rendezett Sóstógyógyfürdőn. A közel ezer indulót megmozgató programmal az volt a céljuk, hogy a jövőben Nyíregyházát az extrém futóversenyek meghatározó pontjává tegyék. Ez pedig megvalósulni látszik, hiszen egy hónap múlva, július 4-én Magyarországon elsőként stadionversenyt rendeznek. A helyszín a Városi Stadion lesz, ahol a tervek szerint - az akadályoknál - kihasználnak majd minden négyzetmétert: a lépcsőket, a lelátót és többek között a futópályát is.

Jelentkezés, részletek: http://extremetrail.hu/.

(A résztvevők létszáma limitált, így érdemes minél előbb regisztrálni).