Bár a pontok száma nem nőtt, most legalább nem sérült meg senki...

Bár a pontok száma nem nőtt, most legalább nem sérült meg senki...

Kazincbarcika-Kölcsey DSE 28-22 (13-11)
Kazincbarcika, 300 néző, v.: Csuka, Kocsis.

Kölcsey DSE: Torkos-Varga D., Hrabina 8/4, Silye, Kelemen 2, Gyúró 4, Hruska. Csere: Varga F. (kapus), Katona K. 7, Katona B 1, Koós M., Juhász, Peimli, Gyimesi. Edző: Hadobás István.

Kiállítások: 12, illetve 10 perc. Hétméteresek: 4/3, illetve 5/4.

A sérülésektől megtizedelt Kölcseyből a korábbi maródiak után újabbak maradtak ki. Az irányító Tóth Gréta térde kifordult, gipszet kapott, míg Katona Krisztina repedt csuklóval játszott. Mindezek ellenére nagyon motiváltan játszott a diákcsapat és végig szorossá tudta tenni a borsodiak otthonában lejátszott találkozót. A végére azonban a szűk cserelehetőségek miatt elfogyott az erő és a két pont  Barcikán maradt. Talán a legörömtelibb az egészben, hogy ugyan nem nőtt a Kölcsey pontjainak a száma, de ezúttal a sérültjei száma sem változott!

Az ifik mérkőzésén magabiztosan nyert a Kölcsey 38-26 arányban és továbbra is versenyben vannak az aranyéremért folyó csatában Ózd ellen!