Bajnokságot nyertek a kézis lányok - egy meccset sem veszítettek a szezon során!

Bajnokságot nyertek a kézis lányok - egy meccset sem veszítettek a szezon során!

A leány kézilabda serdülő Észak-Keleti csoportban már hetekkel korábban bebiztosította bajnoki címét a Nyíregyházi Sportcentrum együttese. A nyíregyháziak a DVSC II. együttesét fogadták az utolsó bajnoki fordulóban. Igazi örömjáték lett a szezonzáró bajnoki mérkőzés, minden összeállt az utolsó megmérettetésre, remekelt a csapat támadásban és védekezésben egyaránt. Olyan iramban kezdett a Nyíregyháza, hogy a vendégek nem tudtak mit kezdeni az első félidei rohammal, 11 gólos előnnyel zárták a hazaiak az első játékrészt.   A 2018/2019-es szezont veretlenül teljesítette a Nyíregyháza, 26 mérkőzésből 25 győzelem, és 1 döntetlen a mérleg. A Nyíregyházi Sportcentrum lőtte a legtöbb gólt (811 lőtt gól), a csapat öt játékosa pedig a góllövőlista első 20 helyezettjében végzett a 168 játékos közül (Kostyó Panni 5., Pap Zsófi 8., Makkai Kitti 14., Torkos Lilla 16. és Gergely Petra a 20. helyen végzett). Sokéves szorgalmas és kitartó munka eredményeként született meg a bajnoki cím. Óriási dicséret illet minden játékost az alázatos munkájáért!

A Nyíregyházi Sportcentrum játékosai: Torkos Lilla, Makkai Kitti, Gergely Petra, Kostyó Panni, Pap Zsófi, Barzó Panna, Fehér Virág, Fehér Lili, Molnár Lili, Nagy Viktória, Tomasovszki Emese, Losonczi Fanni, Lengyel Boglárka, Dudás Boglárka, Várkondi Kiara, Szegedi Sára, Szabó Nóra.
Edző: Bíróné Nádasi Marianna