Bajnokokkal edzhettek a birkózók

Bajnokokkal edzhettek a birkózók
Olimpiai bajnokok irányították a tréninget.

 Rendkívüli kezdeményezés volt az Adácsi Birkózó Klub részéről a Mesterek Napja. A Kobzi József által fémjelzett egyesület egy fantasztikus eseményt szervezett. Hazánk birkózó idoljai: Bárdossy Sándor ( olimpiai ezüstérmes, junior világ- és Európa-bajnok birkózó), Növényi Norbert(Birkózó olimpiai bajnok,világ és Európa bajnoki ezüstérmes), Németh "Nyiba" Sándor(Olimpiai és Világbajnoki helyezett, többszörös magyar bajnok) , Dr.Hegedűs Csaba "Mr.Tus" (Olimpiai és világbajnok, többszörös Európa bajnok) vezetésével, és az Északkeleti Regionális Mr. Tus Birkózó Akadémia és Egyesület válogatottjának részvételével tartottak bemutató edzéseket az utánpótlás korú verenyzőknek és az eseményen résztvevőknek. Az óriási tapasztalattal rendelkező mesterek rengeteg fogást, és trükköt mutattak be és gyakoroltattak a fiatal reménységekkel. Nem felejtették el azonban ez iránt az ősi sportág iránti tiszteletre sem felhívni a fiatalok figyelmét, egy-egy hozzá fűzött megjegyzéssel, illetve egy-egy pályfutásukhoz tartozó tanulságos történettel sem. A Nyírsport SE részéről Gönczi Alex (Junior), Nagy Gergő (serdülő) és Molnár Csongor (serdülő) birkózó lehetett részese ennek a fantasztikus élménynek.

DL