Bajnoki címek - Jól szerepeltek a rövidpályás szenior úszó OB-n a Fókák!

Bajnoki címek - Jól szerepeltek a rövidpályás szenior úszó OB-n a Fókák!

Népes mezőnyben kellett helytállniuk a hétvégén a Nyíregyházi Fókák SE sportolóinak. Százhalombattán rendezték a szenior úszók rövidpályás - 25 méteres medencében zajló - országos bajnokságát, melyen háromfős küldöttség képviselte a szabolcsi egyesületet. 

Cseh Imre a két nap során összesen nyolc versenyszámban mérettette meg magát, melyek közül két távon - 100 és 200 méter mellen - országos bajnoki címet szerzett. Ezenkívül három ezüst- és ugyanennyi bronzérmet szerzett az egyik legtöbb versenyzőt felvonultató korcsoportban.

Az egyesületet rajta kívül Szarvas-Hudáky Zsuzsanna és Hudáky Zoltán képviselte, akik bár érmes helyezéseket ezúttal nem értek el, a legtöbb versenyszámukban új egyéni csúcsot úsztak.

A Nyíregyházi Fókák legközelebb márciusban, több versenyen mérik össze tudásukat más egyesületek úszóival.