Az utolsó negyed döntött - a Nyíregyháza Blue Sharks legyőzte a Veszprémet

Az utolsó negyed döntött - a Nyíregyháza Blue Sharks legyőzte a Veszprémet

Mivel az alapszakasz végeredménye szempontjából már nem volt tétje a Nyíregyháza Blue Sharks - Veszprém találkozónak, így bátran lehetőséget adhattak a fiataloknak a trénerek. Az első negyed után a cápák álltak jobban, majd egyenlített a Veszprém, így a nagyszünetben döntetlen volt az állás. A harmadik felvonás is izgalmasan alakult, és minimálisan a vendégek álltak jobban, de ekkor jött egy 16-2-es hazai roham mely eldöntötte a találkozót. A Blue Sharks legyőzte a bajnokság éllovasát. 

Nyíregyháza Blue Sharks - Hoya-Pannon Egyetem Veszprém 94-75 (28-24, 18-22, 15-17, 33-12)

Nyíregyháza: Sitku 15, Tóth 14, Harmon 9, Bazsó 6, Bus 13

Csere: Fazekas, Czinger 12, Czura 19, Demeter, Oláh 6, Mokánszki