Az ötödik helyért folytathatják

Izgalmas meccset hozott az NB-I/B rájátszásának második találkozója. Az oroszlányi vereség után a vendégek azzal a céllal érkeztek Nyíregyházára, hogy befejezik a párharcot. Az első negyed után úgy tűnt, nem lesz esélyük, de a folytatásban átvették a vezetést. A hajrában ismét a Cápák álltak jobban, de két büntetővel 75-75-el zárult a rendes játékidő, így jöhetett a hosszabbítás. 84-82 után azonban már csak a vendégek voltak eredményesek, így a Nyíregyháza kikapott, és az 5-8. helyért játszhat a folytatásban.

Kosárlabda NB I B Negyeddöntő, 2. mérkőzés
Nyíregyháza Blue Sharks–OSE-Lions 84–86 (23–14, 14–26, 16–17, 22–18, 9–11) – hosszabbítás után

Nyíregyháza: Bus I. 28/3, Czura 2, Fazekas Cs. 14/12, Nagy K. 13/3, Gant 19. Csere: Varga M. 1, Oláh Z. 4, Sitku M. 3/3. Edző: Siska János.

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–0 az Oroszlány javára.