Az LMP-s dr. Pápai Lászlót indítja a nyíregyházi 7. számú választókörzetben a Szövetségben

Az LMP-s dr. Pápai Lászlót indítja a nyíregyházi 7. számú választókörzetben a Szövetségben
Az LMP-s dr. Pápai Lászlót indítja a nyíregyházi 7. számú választókörzetben a Szövetségben

A hetes számú egyéni választókörzetben az LMP-s dr. Pápai Lászlót indítja a Szövetségben Nyíregyházáért az őszi önkormányzati választáson. A jelölt tősgyökeres nyíregyházi, munka mellett végezte el a jogi egyetemet Miskolcon, dolgozott az áramszolgáltatónál, az önkormányzatnál, a környezetvédelmi felügyelőségen és egyéni vállalkozóként. Dr. Pápai László úgy fogalmazott: a globális folyamatokat megértve a válaszul adható cselekvésekkel kell jövőt mutatnunk a városunkban élők számára is. Szerinte a körzetben feladat van bőven, amit részben helyben, részben városi szinten kell megoldani, amik közül civil munkájában szerzett tapasztalatait felhasználva elsősorban a klímaváltozás hatásait mérséklő megoldásokat célzó feladatokban kíván részt venni, azok foglalkoztatják. A helyeik véleményét pedig szándékában áll kikérni az elvégzendő tennivalók dolgában.