Az első NB-II-es gól után most rangos elismerést kapott a Szpari játékosa

Starosta Dávid remek napokat tudhat a háta mögött. Szerdán a Siófok ellen fantasztikus - és nagyon fontos - gólt szerzett, csütörtökön pedig a Magyar Labdarúgó Szövetség Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága által tartott díjátadó ünnepségen vett részt. Az elmúlt esztendő legjobbjait jutalmazták, a Szpari fiatal labdarúgója pedig az év utánpótlás játékosa lett a megyében! 

- Nagyon jó érzés ez az elismerés, örömmel tölt el, és az ember ilyenkor tudja, hogy nem dolgozott hiába az elmúlt időszakban. Ugyanakkor ez komoly felelősség is, hiszen még nagyobb lesz velem szemben az elvárás, de ezt nem bánom, mert magam elé is azt a célt tűztem ki, hogy még jobb szezonom legyen mint a tavalyi volt. Ami a Siófok elleni mérkőzést illeti, nagyon örültem annak, hogy lehetőséget kaptam, és igyekeztem élni ezzel. Megszereztem első NB-II-es gólomat, és boldog vagyok, hogy ezzel hozzájárulhattam a csapat sikeréhez - mondta Starosta Dávid. 

Íme a díjazottak:

A legjobb férfi labdarúgó: Kiss Tamás (Ibrány SE)

A legjobb utánpótláskorú: Starosta Dávid (Nyíregyháza Spartacus)

Férfi csapat: Ibrány SE

Utánpótlás csapat: Újfehértó U 19

Férfi edző: Lukács Tibor (Nyírgyulaj)

Utánpótlás edző: Majoros Imre (Vásárosnamény DSE)

Női egyesület:Nyírség NSC

Év aktívája- Kocsis Sándor díj: Benkő Róbert

A megye labdarúgásáért – Dr. Szabolcsi József díj: Neumann Gábor