Az első meccs nem sikerült
Az ötödik helyért vívott párharc első meccsét elveszítette a Fatum-Nyíregyháza.

A helyosztókkal folytatódott a női röplabdabajnokság. A Fatum-Nyíregyháza az 5-6. helyért vív párharcot az Aluprof-TF Budapest együttesével, és mivel az alapszakaszban a fővárosiak végeztek előrébb, így otthonukban indult a csata. Az első szettben sok hibával kezdtek a nyíregyháziak és ezt kihasználva nyerte a játékrészt a TF. A másodikban stabilabbá vált a vendégek játéka, és 23–20-ra vezettek is, ám a házigazda fordított. A harmadik játszmát is a budapestiek nyerték, így 3–0-ra győztek, és 1–0-ra vezetnek a két nyert meccsig tartó párharc során. Folytatás pénteken, Nyíregyházán.

Női Röplabda NB I helyosztó:

TF-Budapest–Fatum-Nyíregyháza 3:0 (19, 25, 21)
Budapest

Nyíregyháza: Erdős Zs., Sikos P., Vén E., Andrejkovics, Araujo, Erdősné. Csere: Roma F. (liberó), Akimova.

Kőhalmi Richárd vezetőedző: – A hazaiak kevesebbet hibáztak, ezzel nyerték meg a találkozót.