Az egyes számú egyéni választókörzetben Hajdu Nándort indítja a Szövetségben

Az egyes számú egyéni választókörzetben Hajdu Nándort indítja a Szövetségben

Az egyes számú egyéni választókörzetben Hajdu Nándort indítja a Szövetségben Nyíregyházáért.

6 ellenzéki párt és 2 civil mozgalom Szövetségben Nyíregyházáért néven egy polgármesterjelöltet és konszenzusos alapon, minden városkörzetben egy önkormányzati képviselőjelöltet állít. A csoportosulás polgármester-jelöltje, az MSZP-s Jeszenszki András ezen a héten több képviselőjelöltet is bemutatott. Hajdu Nándor gépész, közgazdász, egy reprezentatív szakszervezet ifjúsági tagozatának vezetőségi tagjaként pedig elsősorban a munkavállalói jogok képviseletét tartja egyik legfontosabb feladatának. Célja többek között, hogy a nyíregyháziak mindennapjait segítse. Kiemelte, olyan képviselő szeretne lenni, akit az emberek bármikor elérnek, hiszen fontos, hogy ne csak a néhai fogadóórákon találkozzanak a helyiek a megválasztott képviselőkkel.