Ajkán lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus a Merkantil Bank Ligában.

Jv: Molnár Attila (Ország Péter, Vörös Dániel)

Ajka: Szabados – Tóth G., Tar, Kenderes, Csemer – Görgényi (Szűcs 85.) – Babos B., Sejben(Pantovic 85.), Csizmadi Z., Zsolnai R.(Nagy K.67.) – Szarka Á.(Borsos 75.)

Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Nyíregyháza: Fejér - Baki (Vass 89.), Alaxai, Temesvári, Farkas B., Sigér, Nagy D., Nagy B., Gresó (Tamás 63.), Beke (Novák 59.), Kovácsréti

Vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc Elkezdődött a mérkőzés.

12. perc: Beke kapott ajándéklabdát a hazaiaktól, de a 16-oson belül nem tudott tiszta helyzetbe kerülni, majd Gresó lövését védte lábbal Szabados.

14. perc: Nagy Dominik kapta a mérkőzés első sárga lapját.

21. perc: Sigér kapott sárga lapot.

23. perc Gresó lövését hárította a hazai kapus.

28. perc: Beke lőtt kapura 16 méterről, Szabados hárított.

33. perc: Farkas passza után Beke a 16-os oldalától tekerte a bal felső sarok mellé.

39. perc Beke lövését hárította a hazai kapus.

40. perc Alaxai mentett nagyot Babos indulásánál, aki kapura tört. A Szpari védője becsúszva rúgta ki a labdát a 16-oson belül.

45+1. perc Gresó lőtte el a labdát a kapu előtt keresztbe.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

46. perc Nincs csere egyik oldalon sem.

50. perc Beke is sárgát kapott.

52. perc Hazai szöglet után Csizmadia fejelt, a kapufáról pattant vissza a labda.

59. perc Gresó fejelt mellé Farkas beadása után közelről.

61. perc Vezet az Ajka. Csizmadia passza után Kenderes lőtt kapásból a kapuba 19 méterről, 1-0.

62. perc: Sejben került lövőhelyzetbe a 16-oson belül, Fejér védett.

63. perc Szarka kapott sárga lapot.

71. perc Temesvári lőtt estében középről mellé Nagy B. bedobása után.

77. perc Farkas beadását húzta le Szabados Novák elől.

80. perc Tamás lőtt távolról alig mellé.

82.perc Előbb Temesvári elől mentettek, majd Novákról pattant mellé a labda.

86. perc Temesvári is már elől, fordulásból lőtt, védett az ajkai kapus.

87. perc Bakira hátára és nyakára esett rá Borsos, lent maradt a Szpari védője, ápolni kellett. Végül Vass érkezett a helyére.

90. perc Nagy D. esett el a 16-oson belül, nem ítélt büntetőt a játékvezető.

90. perc Hat perc a ráadás.

91. perc Tímár Krisztián kapott sárga lapot reklamálásért.

93. perc Szabados húzta az időt, sárga lap.

96. perc A már lecserélt Gresó kapott sárgát a kispadon.

Vége a mérkőzésnek, melyet az Ajka nyert, így nem sikerült még kiharcolni a feljutást.