Aerobik Magyar Kupa - érmeket szerzett a Flexi Team a második fordulóban

Aerobik Magyar Kupa - érmeket szerzett a Flexi Team a második fordulóban

A Flexi-Team Aerobik Egyesület  versenyzői már túl vannak az Aerobik Magyar Kupa első fordulóján ahol újoncként az erős középmezőnyben szerepeltek. A második kupaforduló azonban már érmet is hozott a csapatnak. A legeredményesebb csapatuk a challange UP3 csoport lett ezüstéremmel (Arany,Bartha,Farkas,Gadányi,Nagy), míg Kőnig Antónia  egyéni kategóriában korosztályában szerzett ezüstérmet. Az egyesület többi versenyzője is szépen lépett előre az első fordulóhoz képest, ami mind a pontszámokban, mind a helyezésekben megmutatkozott, minden egység a mezőny első felében végzett. 

A közel 500 versenyzőt felvonultató rendezvényen a Flexi Team az alábbi helyezéseket érte el:

Challenge UP3 csoport-  2. Hely
Arany Viktória, Bartha Brigitta, Farkas Kitti, Gadányi Emma, Nagy Réka

Challenge UP3 csoport-  11. Hely
Sas Lili, Simon Nóra, Bodnár Eszter, Kolossváry Alma, Hajmási Hanga

Challenge UP2 csoport - 11. Hely
Horváth Mira, Kazsuk Hanna, Laczi Vanda, Vizlovszky Emese, Tatár Csenge

Challenge UP1 csoport - 7. Hely
Gruber Léda, Győrfi Brenda,Szabó Bettina, Luterán Tünde

Basic UP4 csoport - 8. Hely
Bosándzky Emese, Erdei Luca, Kozák Panna, Támba Csenge

Basic UP2 egyéni- 2. Hely
Kőnig Antónia

Basic UP2 trió - 10. Hely
Gulyás Fanno, Kőnig Antónia, Neufeld Nóra

Edző: Magyar D. Judit és Magyar D. Anna

A csapat két intenzív nyári edzőtáborral készül a Magyar Kupa harmadik fordulójára, ami októberben kerül sor az egyesület megrendezésében. Előtte egy meghívásos versenyen vesznek részt június 8-án a fővárosban. A szeptemberi kezdéshez képest nagyon biztatóak az eredmények, sok munka áll mögöttük és előttünk, de nagyon jó csapatot építettek a gyerekekkel az elmúlt pár hónapban. A legnagyobb öröm az edzők számára az volt, hogy a gyerekek őszintén biztatták egymást és önzetlenül örültek egymás sikerének.