A Vasast is legyőzték - őrzi első helyét a tabellán a Hübner Nyíregyháza BS

A Vasast is legyőzték - őrzi első helyét a tabellán a Hübner Nyíregyháza BS

A Baja után a Vasast fogadta a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I/B-ben. A mieink szerették volna megnyerni második meccsüket is az új esztendőben, de az első két negyedben szoros volt az állás. A nagyszünet után viszont a harmadik negyedben komoly előnyt építettek ki a Cápák, és a végén magabiztosan győztek. A csapatban több jó egyéni teljesítmény is volt, az amerikai Hobbs 27 ponttal zárt. A Nyíregyháza győzelmével továbbra is a tabella élén áll. 

HÜBNER Nyíregyháza BS - Vasas Akadémia 83:67 (23:21, 21:23, 21:11, 18:12)

Nyíregyháza: Dancsecs A. 4, Tóth G. 15, Bus I. 11/6, B.A. Hobbs 27/3, Bazsó B. 11/6.
Csere: Vaskó Gy., Sitku M. 6/3, Mokánszki M.6, Szobi D. 3/3, Czinger Z.

vezetőedző: Siska János