A szünetben sem pihentek

Nem volt bajnoki szünet az országos leány serdülő kézilabda bajnokságban. A Nyíregyházi Sportcentrum leány csapata két fordulót is játszott az elmúlt napokban. A hatodik meccsén a Hajdúszoboszló együtteséhez utaztak a mieink, ahol egy agresszív csapattal kellett megvívnia cseppet sem sportszerű ütközetét. A Sportcentrum végig ötletes, fegyelmezett játékkal egy fölényes, 26-14-es győzelmet aratott idegenben. Az őszi szünet részeként hazai környezetben fogadták a nyíregyházi lányok a Kisvárdai KC gárdáját a bajnokság következő fordulójában. Egy nagyon szimpatikus játékosállományból álló együttest vert meg Nyíregyháza nagyarányú különbséggel, ezzel folytatta a jó szereplést. A végeredmény 27-9 lett.

Hajdúszoboszlói KSKE – Nyíregyházi Sportcentrum 14-26 (5-16)
Nyíregyházi Sportcentrum: Makkai K. 2, Kostyó P. 4, Kovács N. 7, Torkos L. 5, Kiss P. 4, Gergely P. 2, Barzó P. 1, Asztalos D. 1, Dudás B., Várkondi K. (kapusok).

Nyíregyházi Sportcentrum – Kisvárdai KC 27-9 (11-5)
Nyíregyházi Sportcentrum: Kostyó P. 4, Kovács N. 2, Torkos L. 5, Gergely P. 3, Barzó P. 2, Karaf D. 9, Heringh V. 2, Pap Zs. 2, Kiss P., Fehér L., Fehér V., Dudás B. (kapus).