A szerenád is elmaradt! A csendes aulából üzentek a vasváris tanárok
A szerenád is elmaradt! A csendes aulából üzentek a vasváris tanárok

Elmaradt tegnap a végzősök szerenádja (is) a Vasvári Pál Gimnáziumban, hiszen a koronavírus-járvány miatt az egész országban szünetel az iskolák falain belüli oktatás, és nem tartják meg a ballagásokat sem.

A nyíregyházi gimnázium tanárai azonban egy szívhez szóló bejegyzéssel üzentek a közösségi portálon keresztül a végzős diákjaiknak és mondtak nekik köszönetet a helytállásukért ezekben a nehéz időkben.

A végzősök szerenádja elmarad ma. Még nincs szívünk kihúzni azt a piros betűs bejegyzést a naptárból. Mert üres maradt az aula, csendes lehet az épület, képzeletünkben mégis együtt vagyunk ma, elmondjuk, hogy mennyi élmény fűz minket össze, mennyi közös emlék köt minket hozzátok, búcsúzó diákokhoz. Elmondjuk, hogy köszönjük a helytállásotokat ezekben a nehéz hetekben, és hogy szorítunk nektek a sikeres érettségiért.”