A sok hiba nem fért bele

8-1-es vereséget szenvedett Berettyóújfaluban az A Stúdió Futsal Nyíregyháza a felsőházi rájátszás utolsó mérkőzésén. A szünetben még csak 2-1 volt az állás, de a folytatásban több volt a hiba, melyet kihasznált a házigazda. A Kecskemét közben 3–2-re legyőzte a Veszprémet, így ők lesznek a Haladás ellenfelei a bajnoki döntőben. A Nyíregyháza története során először játszhat a legjobb négy között a bronzéremért, az ellenfél a Berettyóújfalu lesz. A párharc három nyert meccsig tart, és május 17-én kezdődik. 

MVFC Berettyóújfalu–A’Stúdió Futsal Nyíregyháza 8–1 (2–1)

Berettyóújfalu, v.: Kovács, Wittner (Góbi).
Berettyóújfalu: Sándor – Matheus, Rábl, Nagy K., Henrique. Csere: Mezei, Erdei, Iszák, Magyari, Nagy D., Daróczi, Szabó P., Facundo, Duró. Vezetőedző: Trencsényi János.

Nyíregyháza: Gagyi – Krajnyák, Kovács R., Lakatos, Kovács Á. Csere: Petró, Gyulai, Szabó L., Öreglaki, Urr, Haburcsák, Gregory, Kiss, Maneca. Vezetőedző: Lovas Norbert.
Gól: Henrique (1., 30.), Facundo (12.), Nagy D. (22.), Iszák (22., 26.), Nagy K. (25.), Rábl (30.), illetve Kovács R. (18.).