A rendőrök a lopott bicikliket megtalálták és visszaadták a tulajdonosaiknak

A rendőrök a lopott bicikliket megtalálták és visszaadták a tulajdonosaiknak
A rendőrök a lopott bicikliket megtalálták és visszaadták a tulajdonosaiknak

A Tiszavasvári Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 38 éves tiszavasvári lakos ellen. A férfi 2019. május 9-én éjszaka egy tiszavasvári lakótömb nyitott tárolójából eltulajdonított négy lezáratlanul hagyott kerékpárt. A rendőrök a bevezetett intézkedések eredményeként néhány órán belül azonosították és elfogták a feltételezett tettest. A rendőrkapitányságra előállított férfit gyanúsítottként hallgatták ki, aki beismerő vallomást tett. A lopott bicikliket az eljárás során a rendőrök megtalálták és visszaadták a tulajdonosaiknak.

 

police.hu