A programkavalkádok éve volt a 2019-es esztendő a VMKK-ban: az idei év is pörgős lesz!

A programkavalkádok éve volt a 2019-es esztendő a VMKK-ban: az idei év is pörgős lesz!
A programkavalkádok éve volt a 2019-es esztendő a VMKK-ban: az idei év is pörgős lesz!

A programkavalkádok éve volt a 2019-es esztendő a Váci Mihály Kulturális Központ számára, hiszen kulturális, sport és szakmai programlehetőségek egyaránt várták az érdeklődőket. A lendület pedig közel sem áll meg, hiszen már rengeteg programot lehet tudni az idei évi kínálatból is. Noha a www.nyiregyhaza.hu hírportálon és a Kulturális Központ honlapján minden programról részletesen tájékozódhatnak az érdeklődők, az intézmény igazgatója, Mészáros Szilárd stúdiónkban is mesélt arról, hogy zárták a 2019-es évet, és kulisszatitkokat is elárult a közelgő eseményekről!

A részletekért tekintsék meg beszélgetésünket!